.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

1. 4. 2013

OČNÉ LINKY ♥

Keďže je von škaredé počasie a ja nemám nič na práci, rozhodla som sa, že dnes sem pridám viac príspevkov :) Tento bude zameraný na očné linky. 

Očnú linku od Maybelline Lasting Drama používam už asi tri mesiace a ešte nikdy ma nesklamala. Je  ÚŽASNÁ !♥ :D Má obal s veľmi pekným dizajnom, narozdiel od niektorých liniek je naozaj ČIERNA, ľahko vytvorí tenšie aj hrubšie linky a vydrží aj 24 hodín. Páči sa mi na nej všetko až na jeden detail, ktorý bol súčasťou balenia. Bol to profesionálny štetec, ktorý nepoužívam, pretože aplikácia s ním bola dosť nepresná. Preto používam aplikátor od Elf...
Linka M.A.C má pohodlný a tenký aplikátor vďaka ktorému sa linka nanáša presne. Linka z Oriflame eye liner stylo má o niečo hrubší aplikátor, ale taktiež zabezpečuje precízne nanášanie. Ich rozdiel je v intenzite farby. Zatiaľ čo M.A.C je aj po niekoľkých mesiacoch používania čierna, linka z Oriflame stráca na svojej intenzite už po pár týždňoch.Máte aj vy skúsenosti s týmito očnými linkami ? :)


2 komentáre:

  1. Mala som linku z Oriflame. S intenzitou máš pravdu, a niekedy mi ani poriadne neostávala na oku, musela som zvoliť správny uhol. Teraz som skúsila Miss Sporty a zatiaľ sa nemôžem sťažovať. Uvidíme po čase, aplikátor má asi taký istý ako aj Oriflame :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Tú som ešte neskúšala..možno niekedy bude príležitosť a vyskúšam :)

      Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥