.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

11. 10. 2013

STAY MATTE


Ahojte, dnes som si pre Vás pripravila recenziu o ďalšej novinke od Rimmel, make-upe STAY MATTE Liquid Mousse. Bohužiaľ, poslali mi odtieň, ktorý sa dosť odlišuje od mojej pokožky, pretože som svetlý typ, ale aj tak som neodolala a make-up som vyskúšala aspoň na doma. Predošlú verziu tohto make-upu som neskúšala, takže neviem z vlastnej skúsenosti porovnať či sa v niečom líši alebo nie, ale dočítala som sa, že zloženie má nové. Obal je určite krajší, štýlovejší a pútavejší. 
Myslím si, že názov STAY MATTE hovorí za všetko :) Obsahuje jemné zmatňujúce púdre, vďaka ktorým je pleť prirodzene matná a hebká na dotyk. Ja už dlhú dobu používam make-up WAKE ME UP (mimochodom, recenziu na túto skvelú vec nájdete TU- takže klik ! ). Keby som ich mala porovnať, STAY MATTE má takú akoby penovitejšiu ľahkú konzistenciu a má väčší účinok na zmatnenie pleti. Páči sa mi, že sa ľahko a rovnomerne roztiera, takže nerobí žiadne šmuhy a fľaky. Škoda, že mi moc nesadol ten odtieň, inak by som ho určite využila viac. 2 komentáre:

Ďakujem za Váš komentár ♥