.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

11. 1. 2014

♥ KAM S NÁUŠNICAMI

Ahojte, napadlo ma, že som sem už dávno nedala žiadny DIY príspevok. Dnes som si vyrobila srdiečko na náušnice, tak sa chcem podeliť s týmto nápadom :) Už dávno som chcela niečo, kde si môžem odložiť náušnice tak, aby sa nepoškodili a aby som ich mala vždy po ruke. Použila som plsť, stužku a bavlnku. Z plsti som vystrihla srdiečko, na ktoré som urobila ozdobný lem a pripevnila stužku. 

Čo na to poviete ? :)


11 komentárov:

 1. Krásny nápad :) Ja už dávno rozmýšľam nad tým ako prakticky si usporiadam všetky náušnice a šperky, toto ej veľmi pekné :)

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, ja som to tiež chcela niečo, kde ich budem mať pokope, lebo som nosila stále tie isté a teraz keď ich vidím všetky vyberiem si tie čo sa mi najviac hodia :)

   Odstrániť
 2. Krásne :)
  Ja som si nedávno z sashe objednala stromček na visiace náušnice. Na tie napichovacie nemám zatiaľ riešenie. Možno sa inšpirujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Na Sashe sa dá tiež nájsť veľa nápadov, na inšpiráciu.

   Odstrániť
 3. No to je skvelý nápad ! :) A koľko máš náušníc :O Ja mám takú slabá štvrtinu z nich :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že zaujal :) Veľa z nich som dostala na Vianoce, ale je pravda, že na náušnice mám slabosť :D Vždy keď mi padnú do oka tak si ich kúpim.

   Odstrániť
 4. Nádherné! Já nic na náušnice nemám a hrozně mě to štve jak se mi všude povalují, takže něco podobného vyzkouším ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som ich tiež ešte pred nedávnom mala kade tade, ale potom sa mi ich veľa zničilo a tak som vymyslela toto :)

   Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥