.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

29. 4. 2015

PANTENE PRO-V AQUA LIGHTProdukty značky Pantene som kedysi používala často, no v poslednej dobe som vlasové výrobky dosť striedala. Snažila som sa totiž nájsť "zázrak", ktorý dodá mojim vlasom zdravý vzhľad bez toho, aby boli zaťažené.  Po dlhšom čase sa ku mne dostal šampón Pantene PRO-V s novým, vylepšeným  zložením. Ide o radu Aqua Light -určenú na jemné vlasy, ktoré majú sklon mastiť sa. Obsahuje antioxidanty brániace poškodeniu vlasov, ktoré je spôsobené minerálmi nachádzajúcimi sa vo vode (ako je napríklad meď). Spevňujúce mikročastice posilňujú slabé vlasy s takmer nulovým pocitom zaťaženia. 


Moje vlasy sú dlhé, jemné a aj napriek tomu, že mám melír, často sa mi mastia pri korienkoch. Šampón veľmi dobre pení, takže ho netreba aplikovať veľa. Po umytí cítiť na vlasoch rozdiel. Sú hebké, jemné na dotyk a ešte väčšiu zmenu je vidieť po vysušení. Majú objem, sú nadýchané a to aj počas celého nasledujúceho dňa. Obrovskou výhodou (ktorej sa teším najviac) je, že nemastí vlasy. Korienky vydržia matné aj celý druhý deň. Musím povedať, že Pantene sa táto inovácia naozaj podarila. Som s týmto výrobkom spokojná a môžem Vám ho len odporučiť.


Balenie má 250ml, ale predáva sa aj 400ml. Cena za 250ml je od 2 do 3€. Okrem Aqua Light si môžte vybrať z ďalších štyroch kolekcii: 


Sheer Volume na objem jemných vlasov
Moisture Renewal na suché a poškodené vlasy
Intensive Repair na oslabené a poškodené vlasy
Color Protect & Shine na farbené a matné vlasy

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za Váš komentár ♥