.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

11. 9. 2015

AUSSIE MIRACLE MOIST & 3 MINUTE MIRACLE

V dnešnej recenzii si posvietim na dva výrobky od Aussie. Túto značku už asi poznáte. Či už z vlastnej skúsenosti, alebo z rôznych článkov na blogoch. Ja som o nej donedávna len čítala, ale pozitívne ohlasy ma donútili k tomu, aby som niektoré výrobky vyskúšala "na vlastnej koži". Testovala som kondicionér MIRACLE MOIST a hĺbkový kondicionér 3 Minute Miracle reconstructor. Ide o vlasové prípravky  s austrálskymi prísadami, ako je napríklad eukalyptus, makadamiový olej, broskyňa, ... Už dlhší čas ma hnevajú suché konce na vlasoch, a preto som sa rozhodla vyskúšať  kondicionér z rady MIRACLE MOIST, ktorý je určený pre suché, poškodené a tak trochu "nešťastné" vlasy -presne tak to uvádza obal. Prvá vec, ktorá sa mi na tomto výrobku veľmi zapáčila ešte pred prvým použitím bola sladká vôňa. Určite nebude neodolateľná pre všetkých, ale podľa mňa je super a mám ju rada. Pripomína mi detské žuvačky alebo ovocné cukríky... mňam!  Ďalšia vec, ktorá sa mi tiež páči a má u mňa plus, je uzáver so šikovným press tlačítkom, ktoré uľahčuje dávkovanie. Môžem totiž presne kontrolovať, koľko prípravku vytlačím z nádoby. Ale nie len tieto veci na zaujali.
Balzam obsahuje makadamiový olej, ktorý hydratuje a vyživuje poškodené a suché vlasy. Tie sú po umytí hladké, ľahko sa rozčesávajú, majú zdravý vzhľad a sladkastú vôňu, ktorú je cítiť aj na druhý deň.  :) Balenie výdrží dosť dlhú dobu, pretože na jedno použitie stačí len malý kúsok. Môžem povedať, že to, čo je napísané na obale tento produkt splnil a zmena vlasov k lepšiemu je po niekoľkých dňoch naozaj viditeľná. Čo sa týka produktov, výber je pestrý. Môžte si vybrať z rady pre normálne, farbené alebo poškodené vlasy. 

Pri druhom výrobku, ktorým je 3 Minute Miracle reconstructor, musím opäť vyzdvihnúť žuvačkovú vôňu, ktorá prevonia celú kúpeľňu. Balenie je na prvý pohľad tiež sympatické a zabezpečuje pohodlné dávkovanie, ale nemá žiadny uzáver, ktorým by sa dalo zatvoriť. Jednoducho stačí stlačiť a prípravok vytečie. Na spodnej strane je len nálepka, ktorú odlepíte a balzam je pripravený na použitie. Preto tvrdím, že brať ho so sebou na cesty nie je úplne šťastná voľba. Ja ho používam len doma, ale aj napriek tomu si myslím, že sa dovnútra môže dostať voda alebo nečistoty a balzam zničiť. Preto by som sa viac potešila obalu s viečkom. A teraz k účinkom. Balzam vďaka svojmu zloženiu preniká hlboko do poškodených vlasov, pomáha vyhladiť ich drsný povrch a dodáva im lesk. Musím povedať, že som milo prekvapená. Aplikujem ho len na končeky vlasov, nechám pôsobiť približne tri minúty a potom dôkladne opláchnem vodou.
Po vysušení sú moje vlasy jemnejšie na dotyk, uhladenejšie, ľahko sa rozčesávajú, nelámu sa a majú zdravý vzhľad. 


Cena za kondicionér z rady MIRACLE MOIST je okolo 6 €. Ja som ho na stránke parfums.sk kúpila za 6,30€ a 3 Minute Miracle reconstructor za 7,90€. Cena je trošku vyššia než cena klasických výrobkov z drogérie, ale myslím si, že sa to vzhľadom k výsledkom a výdrži oplatí. Takže sa radím do skupiny ľudí, ktorým Aussie vyhovuje ako svojimi účinkami, tak aj vôňou a cenou. 

Aký je Váš názor na výrobky Aussie? A ktorý produkt máte najradšej ?
Teším sa na Vaše komentáre. 


2 komentáre:

  1. Ja som mala presne ten istý balzám ako Ty a tá vôňa bola krásna :-) Už mi síce došiel ale určite si ho ešte kúpim :-) Na mojom blogu môžeš vyhrať iný Aussie balzám :-) Budem rada ak sa zapojíš :-) Moja prvá GIVEAWAY

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Z téhle řady mám šampon a kondicioner a jsem s Aussie moc spokojená.

    Beauty Wishlist 2015

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥