.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

25. 8. 2013

EYESHADOWS & NEW IN Ahoj :) V dnešnom príspevku si trošku posvietime na očné pigmentové tiene značiek essence a miss sporty. 
Najskôr som si kúpila tiene od miss sporty a keď boli pigmenty v limitovanej edícii od essence, spolu so sestrou sme si kúpili všetky odtiene :D 


Odtiene 01 a 02 sú dobre pigmentované, ale odtiene 03 a 04 mi skôr prídu iba ako trblietky-pri aplikácii väčšie množstvo popadá ako sa nanesie. 
Balenie je veľké, takže vydržia dosť dlho. 


Tiene od miss sporty sú viac pigmentované a taktiež aj dlhšie vydržia na očiach. Balenie je bohužiaľ menšie ako pri tieňoch od essence. Môj najobľúbenejší je odtieň 008 Goddess. Vyzerá krásne v kombinácii s očnou linkou :)  


MINI NEW IN 

Nové náušničky..nummy nummy :P :D8 komentárov:

Ďakujem za Váš komentár ♥