.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

23. 8. 2013

SCE RETRO GLAM
Ahojtéé, dnes Vám poviem niečo málo o novinke od Rimmel London- riasenke Scandaleyes Retro Glam, ktorá mi pred nedávnom prišla na testovanie. 
Dlho som premýšľala nad tým, v akom štýle tento príspevok urobím. Dnes som si zobrala foťák a bola som sa prejsť, urobila som pár fotiek v obilí a nápad bol na svete ! :) Ale poďme k veci ! 
Riaseniek Scandaleyes je už viac, Retro Glam má rovnaké balenie ako ostatné, líši sa len vo farbe a štýle, ale hlavný rozdiel je v tom , že má aplikátor v tvare presýpacích hodín, ktorý zachytí aj naozaj jemné riasy a pekne ich nadvihne.  Mne osobne viac vyhovuje aplikátor RG, preto že aplikácia s ním je jednoduchšia a presnejšia.  Konzistencia farby je podobná ako pri ostatných riasenkách z radu SCE (riasy sú predĺžené, majú väčší objem a čo je super, netvoria sa na nich žiadne hrudky) a preto aj výsledný efekt je podľa mňa rovnaký. :D Kukuč ! 

Čo na ňu poviete ? :) 

4 komentáre:

 1. Nádherná recenze a fotky vypadají skvěle! Určitě budu uvažovat o koupi. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. neviem prečo, ale riasenky od Rimmelu ma nikdy veľmi neočarili a táto je na tom podobne.. myslím si, že výsledný efekt sa dá dosiahnuť aj lacnejšou riasenkou :P dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja osobne si tiež myslím, že táto riasenka nie je nič prevratné :D

   Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥