.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

11. 3. 2014

RITA ORA COLLECTION

Ahojte ♥
Už ste počuli o novinke od Rimmel London ? Pred nedávnom sa popová speváčka Rita Ora spojila Rimmelom v kolekcii, ktorá sa vyznačuje živými a zmyselnými farbami, ktoré charakterizujú jej osobnosť. 
Kolekciu lakov na nechty tvorí 12 odtieňov 60 Seconds, ktoré sú rozdelené na hot a cool odtiene a Rita im dala originálne nápadité názvy : Do Not Disturb (863), Blindfold Me Blue (823), Midnight Rendezvous (613), Rita Rouge (113)

Don’t Be Shy (323), Raw As Night (303), Orgasm (403), Let’s Get Nude (513)

Lose Your Lingerie pink (203), White Hot Love (703), Breakfast in Bed (873), Pillow Tal (853)

A tu sú uložené podľa názvov :)

Minulý týždeň som si v schránke našla balíček, v ktorom boli odtiene 513- Let´s get nude a 863- Do not disturb. Strašne sa mi páči obal, je klasický ako všetky laky 60 Seconds s nálepkou poštovej známky , na ktorej je pop art Rity aj s nechtami v danom odtieni a podpisom :D    Spolu so sestrou sme sa hneď pustili do testovania. 863 je odtieň takej tmavšej tyrkysovej farby, veľmi sýty, takže na nanesenie úplne stačí jedna vrstva. Je veľmi výrazný a na mňa pôsobí chladne a surovo, preto ho nebudem bežne používať na celé nechty, ale len na také detaily na ozvláštnenie. Druhým odtieňom sa mi Rimmel trafil do vkusu. Je to taký typický jemný nude odtieň. Na rozdiel od tyrkysového je o trošku redší a pri prvých dvoch vrstvách robí čiarky a dobre vyzerá až pri tretej vrstve. Našťastie schne rýchlo, tak s nanášaním troch vrstiev nebol žiadny problém. Výdrž je rovnaká ako u bežných lakov 4-5 dní, sestre som naniesla aj topcoat od essence a vydržal jej o čosi dlhšie :) 
Myslím si, že táto novinka sa Rimmelu podarila. Do svojho wishlistu som si už zapísala odtiene, ktoré na túto jar a leto určite musím mať. Biely, mentolový a fuchsiový...tie ma zaujali najviac :)
A tu je fotka ! Ten tyrkysový lak som použila len na jeden prst. Fotka to trošku skresľuje, lebo tu vyzerá skôr ako modrý, ale v skutočnosti je viac do zelena. Vyššie som už písala, že podľa mňa je moc chladný, ale v kombinácii nude laku a zlatého prášku to vyzerá celkom luxusne :) 

Ktorý lak z tejto kolekcie najviac zaujal Vás ? 


10 komentárov:

 1. mne sa najviac páči ten biely:) videla som ho u dvoch blogeriek a pekne kryje :) nevieš aká je ich cena prosím? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Cena v e-shope je 1,99€ a ak si zaregistrovaná na stránke Rimmel.sk máš 10% zľavu :)

   Odstrániť
 2. mne sa najviac páči tých posledných päť odtieňov,krásne sú :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oh, vypadají perfektně! Všechny!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Musím říct, že není snad ani jeden lak z této kolekce , který by se mi nelíbil, všechny jsou nádherné!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak najmä tá spodná, svetlá rada ma veľmi láka :)

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mňa najmä ten biely, počula som, že dobre kryje :)

   Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥