.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

4. 4. 2014

FRAGRANT POST

Ahojte :) Konečne je piatok a ja som si po dlhááánskom čase našla čas napísať pre Vás stručný príspevok. Už hneď na začiatok môžem prezradiť, že bude plnýýý vône...  

Už dlhší čas ma hnevali suché konce na vlasoch, preto som sa rozhodla vyskúšať AUSSIE miracle moist conditioner. Je totiž určený pre suché, poškodené a "nešťastné" vlasy- tak to uvádza obal. Je to pre mňa novinka. Pred tým som túto značku nepoužívala a vedela som o nej len z recenzii na blogoch. Prvá vec, ktorá sa mi na tomto výrobku zapáčila ešte pred prvým použitím bola vôňa. Samozrejme, určite nebude neodolateľná pre všetkých, ale podľa mňa je naozaj krásna! Taká sladučká :3 Pripomína mi detské žuvačky alebo ovocné cukríky...mňam! :D Ďalšia vec, ktorá má u mňa + je uzáver so šikovným press tlačítkom, takže s otváraním sa nemusím trápiť. Ale nie len tieto veci na zaujali.
Tento balzam obsahuje makadamiový olej, ktorý hydratuje a vyživuje poškodené vlasy. Tie sú po umytí hladké, ľahko sa rozčesávajú, majú zdravý vzhľad a cukríkovskú vôňu :) Výdrží dosť dlho, lebo na jedno použitie stačí len kúsok. Výber je podľa mňa pestrý, môžte si vybrať z rady pre normálne, farbené alebo poškodené vlasy, kondicionérov je tiež niekoľko a nemôžem vynechať ani 3 minútovú kúru, ktorú som zaradila do svojho wishlistu :) 


 A keď som už začala s tou vôňou, chcem s ňou aj zakončiť dnešný post. Je to len taká malá drobnosť, ale zato s obrovským účinkom :) Myslím si, že na tomto blogu je vidieť, že zbožňujem levanduľu a dekorácie s ňou a...rovnako aj jej vôňu. Túto vecičku som dostala od tety a veľmi ma potešila, pretože je, ako inak, levanduľová :3 Je to vonné vrecúško. Jeho vôňa je veľmi pekná a v izbe navodí príjemnú atmosféru :) Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za Váš komentár ♥