.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

13. 4. 2014

YUMMY YUMMY
Už úvodný obrázok určite napovedá, že dnešný príspevok bude sladký, jahôdkový a celkom aj zdravý :) Pripravila som si pre Vás menšiu inšpiráciu ako si spríjemniť koniec víkendu. Nebudem tu o tom dlho rozprávať, idem rovno k veci. Je to veľmi jednoduché. Tak poďme na to! 
Na wafle som použila ovsené vločky, mlieko, vajce, med a pri pečení aj malý kúsok masla, aby sa nepripiekli. Všetko som spolu zmiešala a nechala chvíľu postáť, aby vločky zmäkli. Hmotu som naliala do waflovača a po pár minútach už boli wafle hotové. Potom som ich už len posypala cukrom a jahodami :) 

mňamka


5 komentárov:

Ďakujem za Váš komentár ♥