.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

15. 5. 2014

I ♥ KEEPCUP BREW
Ahojte..aj keď v poslednej dobe nemám takmer žiadne voľno, pretože všetok svoj voľný čas trávim prípravou na maturitu, dnes som si pre Vás kúsok vyčlenila. Poviem Vám niečo o novinke KeepCup Brew. Počuli ste už o tom ? KeepCup je výrobca prvých znovu použiteľných pohárov na kávu so sebou. Táto "revolúcia" sa začala v roku 2008 v kaviarni v Melbourne. Ale nechcem tu písať tieto oficiálne veci, tie nájdete všade na stránkach. Chcem Vám povedať svoj názor na túto vecičku. Existuje naozaj množstvo rôznych farebných variant, takže si každý milovník kávy so sebou nájde ten svoj. 

 Podľa mňa je to dobrý ekologický nápad ako šetriť našu Zem :) a nahradiť tak jednorázové poháre niečim takýmto. Používam ho každý deň. A nie raz! Tým chcem povedať, že ho nepoužívam len na pitie kávy so sebou. Používam ho aj doma. Veľmi rada z neho pijem napríklad žihľavový čaj, pretože má čistiace účinky a pomáha mi na pleť (určite to skúste!). A ešte keď si ho môžem vychutnať na záhrade, keď je pekné počasie... hmm nie je nič lepšie ! :3 Keď už som pri tej záhrade, je tu ďalšia praktická výhoda. Pohárik má tesniaci uzáver, takže sa do nápoja nedostanú nečistoty. Mám veľkosť S (227ml), úplne mi stačí a páči sa mi jeho svieža farebná kombinácia. 


Táto sklenená varianta je vyrobená z odolného skla, má vylepšený uzáver, ktorý je odolný voči vyšplechnutiu a väčší otvor na pitie, ktorý umožňuje pôžitok z vône nápoja. Ako všetky ostatné KeepCup má silikónový prstenec, ktorý chráni ruku pred teplom.
Na stránke mabets.sk nájdete všetky varianty týchto pohárikov, ktoré sú dostupné vo veľkostiach S a M. 

2 komentáre:

  1. je hrozně roztomilý! taky plánuji, že si nějaký pořídím :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja tieto poháriky "zo sebou" zbožňujem :) Doma mám zatiaľ len jeden keep cup a to tiež celý plastový, ale tento sklenený vyzerá úplne úžasne. A popri všetkých tých plastových pohároch, flašiach, tanieroch je toto konečne krok k lepšiemu a zdravšiemu životu:)

    dawnielicious.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥