.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

14. 11. 2015

VYHODNOTENIE GIVEAWAY

Ahoj všetci ♥ Pamätáte si na giveaway, ktorá prednedávnom prebiehala na mojom blogu? Súťaž trvala od 9.10. do 10.11. a ako som sľúbila, dnes prezradím meno výhercu. Kto ním je? Výhercu som určila náhodným výberom z čísel komentárov, ktorých bolo spolu 48 a vyhral komentár od Marcelky s číslom 11. Gratulujééém :)


Všetkým ostatným ďakujem za účasť a nezúfajte, pretože onedlho tu bude ďalšia zaujímavá súťaž. 

Majte sa krásne 
Belle-Katinka

1 komentár:

  1. Aj keď som poďakovala v sprave dovolím si ešte raz tu :) naozaj krásne dakujem a ako som písala potešila si ma dvojnásobne, kedže utorok mam narodeniny :) Takže ešte raz nech čitatelov pribúda a pribúda a ty nech máš vžddy dobre inšpirácie na blogové príspevky :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥