.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

6. 11. 2015

AUTUMN ESSENTIALS

Ahoj všetci! Dnes som tu s krátkym článkom o mojich drobnostiach, bez ktorých si toto obdobie neviem predstaviť. Dni sú čoraz kratšie, tmavšie a temnejšie, a preto sa ich snažím urobiť krajšími, aby som sa cítila fajn. Mám rada písanie takýchto článkov, pretože si pri nich vždy dobre oddýchnem. Spravte si aj vy chvíľku relax a prečítajte si, čo u mňa na jeseň nesmie chýbať. 


1. Hneď prvou a najväčšou nevyhnutnosťou je svetelná reťaz. Pekne zútulní miestnosť a vytvorí príjemnú atmosféru. Môžete ju zavesiť do okna alebo okrútiť okolo rámu postele. A výsledok je ako inak... úžasný!

2. Pokiaľ nemáte svetielka, kľudne ich nahraďte sviečkami. Tie navyše príjemne rozvoňajú celú miestnosť. Ja najradšej kombinujem obe možnosti naraz.

3. Nie je nič lepšie ako zaslúžený relax po celom týždni v škole/práci  pri dobrom filme. Popri tom si rada vychutnám popcorn alebo dobrý čaj z tohto roztomilého pohára s rukoväťou. K pohode určite prispieva aj oblečenie. Ako napríklad tieto mäkučké bodkované ponožky.

4. Z domácej pohodičky sa presuniem von. Na studené jesenné dni je ideálny obrovský šál, do ktorého sa môžem zamotať až po uši. Navyše sa dá použiť podobne ako poncho, ktoré je túto sezónu veľmi populárne.

5. Keď nefúka vietor, mojim spoločníkom je tento bordový klobúk. Dokáže ozvláštniť aj ten najobyčajnejší outfit.

6. Tmavočervená sa objavuje nie len v mojom šatníku, ale aj v líčení. O tejto dlhotrvajúcej farbe na pery PROVOCALIPS od Rimmel som už písala v jednom z predošlých článkov a neviem si ju vynachváliť. Recenziu nájdete TU.

7. Ďalší produkt je highlighter z mojej obľúbenej série I heart Makeup od značky Makeup Revolution. O výrobkoch z tejto kolekcie som už tiež písala a som z nich nadšená. Krásne odtiene, skvelá pigmentácia, výborná výdrž a to najroztomilejšie balenie. Recenziu nájdete TU.


Na dnes je to všetko. Budem rada, ak mi v komentároch napíšete o Vašich jesenných nevyhnutnostiach.
Majte sa kráásne
4 komentáre:

  1. Máme to podobné. Já si také podzim nedovedu představit bez svíček a světelného řetězce :-)

    Nela z Beauty Charm

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Myslím, že spoustu věcí máme společných. Já na podzim strašně ráda zapaluji svíčky, miluji tu atmosféru. A světýlka samozřejmě mám spojené s vánocemi.
    Dendy - beauty

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár ♥