.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

30. 10. 2015

DIY: FALL DECORATION

Ahoj všetci! Pre tentokrát som si pre Vás pripravila malú inšpiráciu. Z halloweenskej tekvice som vytvorila roztomilé zvieratko, ktoré slúži ako originálna dekorácia na jeseň. Ja som sa rozhodla vytvoriť líšku. Ako som to celé spravila a čo všetko som k tomu potrebovala si prečítate ďalej v článku. 


Na výzdobu bola potrebná samozrejme veľká halloweenska tekvica (ale môžte si vlastne ozdobiť aj akúkoľvek inú), ďalej farebný papier, plsť, lepidlo alebo obojstrannú pásku, nožnice, fixku na textil a permanentnú fixku rôznej hrúbky.


Z farebného papiera som vystrihla ušká. Na ich spodnej strane som spravila malé "výstrižky", na ktoré som naniesla lepidlo. Bielu plsť som použila na ich vyplnenie a na oči, ktoré som orámovala a vyplnila fixkou na textil. 


Všetky časti som nalepila na tekvicu a permanentnou fixkou som nakreslila ňufáčik a ústa. Voilá ! A tu je výsledok. 


Dúfam, že sa Vám tento nápad páči a budem veľmi rada, ak sa ním budete inšpirovať. Verím, že to zvládnete ešte lepšie ako ja. 
Majte sa krásne ! 

2 komentáre:

Ďakujem za Váš komentár ♥