.comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; z-index: 2; position:relative; font-size: 22px; color: #555555; padding-left:10px; padding-top:3px; background: url(http://4.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top:7px; margin-left:10px; width: 50px; height: 48px; } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; }

fashion, beauty and lifestyle blog

fashion, beauty and lifestyle blog

17. 10. 2015

AUTUMN WISHLIST #2Dalo by sa povedať, že to nie je len jesenný, ale aj narodeninový wishlist, pretože onedlho mám narodeniny a s väčšinou vecí si urobím radosť práve vtedy. Keby som o tom všetkom mala napísať jeden článok, bolo by toho priveľa, a preto som sa rozhodla, že to rozdelím na dve časti. Prvou časťou bol môj fashion wishlist, ktorý si môžte pozrieť TU a dnešná- druhá časť je o beauty produktoch. Tak poďme na to!

1. Make-up True Matchod L'Oréal Paris som už skúšala a môžem ho len odporučiť. V ponuke nájdete väčšie množstvo odtieňov, aby každá žena našla ten pravý pre seba. Dokonale zjednotí pleť a to aj bez nanášania viacerých vrstiev. Je určený pre normálnu, jemne mastnú pleť so sklonom k menším nedokonalostiam. Tento produkt má pekné a hlavne praktické balenie s pumpičkou, takže s dávkovaním nie je žiadny problém. Vďaka tekutej textúre sa ľahko sa roztiera, má veľmi dobrú kryciu schopnosť a aj napriek tomu na pleti vytvorí prirodzený vzhľad bez efektu masky. Už v niekoľkých článkoch som spomínala, že neobľubujem vrstvu púdru na tvári, pretože mi zvýrazňuje všetky nerovnosti a nedokonalosti pleti. True Match pleť jemne zmatní, takže nie je potrebné ho prekrývať púdrom. Ďalším obrovským plusom je, že nezhoršuje kvalitu pleti.

2.lícenke Fard Pastel Joues od Bourjois som čítala samé pozitívne reakcie a ako správna lícenková maniačka chcem aspoň jednu vyskúšať. Je to jeden z najznámejších produktov tejto značky. Niektoré dievčatá tieto lícenky dokonca zbierajú a vyrábajú sa aj rôzne limitované edície. Bourjois ponúka širokú škálu odtieňov od matných po trblietavé a od prirodzených  po výrazné. Mne sa páči odtieň 074 Rose Ambré. Roztomilé balenie obsahuje aj zrkadielko a malý praktický aplikátor.

3. Ďalší produkt je z mojej obľúbenej série I hearth Makeup od značky Makeup Revolution. O výrobkoch z tejto kolekcie som už písala a som z nich nadšená. Krásne odtiene, výborná pigmentácia, skvelá výdrž a najroztomilejšie balenie.

4.,5. Červený rúž a lak na nechty. Doteraz som používala len jemné, ružové odtiene, takže červená bude pre mňa túto jeseň úplná novinka.

6. Najväčším favoritom je táto trojitá kulma na vlasy značky Babyliss Pro. V ponuke je viacero druhov od menších po väčšie. Ja by
 som chcela väčší typ, ktorý vytvorí prirodzené vlnky.  

7. Patrím k milovníčkam sviežich vôní a Funny! od Moschino je jednou z nich. Má roztomilý dizajn flakónu, ktorý je zo skla, ružovú mašličku a vrchnáčik v tvare srdiečka. 

Niečo o jej zložení: 
Hlava: Iskrivá ovocná sviežosť vôňu otvárajú, pulzujúce tóny trpkých pomarančov obohatené o dotyk čierneho korenia pre väčšiu sviežosť. Prekvapivé tóny chutných červených ríbezlí pôsobia ako opojná výzva a vyvolávajú zvedavosť
Srdce: Jemnosť kvetinových lupienkov, v srdci objavíte jasný a zmyselný jazmín v kombinácii so sviežimi a nežnými tónmi pivónie. Fialka dodáva kvetinovému akordu vláčny pudrový dotyk vyvážený ľahkou sviežosťou zeleného čaju.
Základ: Nežnosť a krehká zmyselnosť, v závere nastupuje hrejivý a zmyselný akord ambry zvýraznený tónmi machu a cédra. Vôňa pôsobí ako šťavnaté osvieženie, pižmo obohacuje celú voňavú kompozíciu o pocit ozajstnej lahôdky.

8.,9. A nakoniec produkty na oči. Dúfam, že konečne nájdem dokonalú riasenku. Máte nejaké tipy? 


  

2 komentáre:

Ďakujem za Váš komentár ♥